Plugins - The Events Calendar - Stable (latest release) - en to hy_AM translation catalogue (385 entries)

en: %1$s for %2$s - %3$s
hy_AM: %1$s համար %2$s - %3$s

en: %1$s restored to revision from %2$s
hy_AM: %1$s վերականգնվել է %2$s-ի խմբագրությանը

en: %d%% complete
hy_AM: %d%% ավարտված է

en: %s (post ID %d) created.
hy_AM: %s (post ID %d) ստեղծված է.

en: %s (post ID %d) updated.
hy_AM: %s (post ID %d) թարմացված է.

en: %s Category
hy_AM: %s Կատեգորիա

en: %s Information
hy_AM: Տեղեկություններ%s

en: %s Options
hy_AM: %s Կարգավորումներ

en: %s Tags:
hy_AM: %s Թեգեր:

en: %s cannot be a duplicate
hy_AM: %s չի կարող լինել կրկնօրինակը

en: %s cannot be the same as %s.
hy_AM: %s չի կարող լինել նույնը, ինչ %s.

en: %s draft updated.
hy_AM: %s նախագիծը հաստատված է.

en: %s must be a number between 0 and 21.
hy_AM: %s պետք է լինի թիվ՝ 0-ից մինչև 21։

en: %s must be a number or percentage.
hy_AM: %s պետք է լինի թիվ կամ տոկոս։

en: %s must be a phone number.
hy_AM: %s պետք է լինի հեռախոսահամար։

en: %s must be a positive number.
hy_AM: %s պետք է լինի դրական թիվ։

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
hy_AM: %s պետք է լինի վավերական  սլագ (թվային, տառային եւ ընդգծում է):

en: %s must consist of 5 numbers.
hy_AM: %s պետք է բաղկացած լինի 5 թցերից.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
hy_AM: %s պետք է բաղկացած լինի նամակներից, թվերից, եւ  ազատ տարածքներից միայն.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
hy_AM: %s պետք է բաղկացած լինի նամակներից, ազատ տարածքներից .

en: %s must contain numbers and letters only
hy_AM: %s պետք է պարունակի թվեր եւ տառեր միայն

en: %s must contain numbers, letters and dots only
hy_AM: %s պետք է պարունակի թվեր, տառեր եւ միջակետեր միայն

en: %s must have a value that's part of its options.
hy_AM: %s պետք է ունենա արժեք, որը  իր տարբերակների մասն է

en: %s published.
hy_AM: %s հրատարակված է.

en: %s restored to revision from %s
hy_AM: %s վերականգնվել է վերանայմանը %s

en: %s saved.
hy_AM: %s պահպանված է.

en: %s submitted.
hy_AM: %s ներկայացված է.

en: %s updated.
hy_AM: %s-ը արդիացվեց։

en: %s:
hy_AM: %s՝

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
hy_AM: = 0, մի փոքր մասշտաբով. = 21 մեծ մասշտաբով.

en: Activate %s
hy_AM: Միացնել %s

en: Activate Plugin
hy_AM: Գործունացնել խրվակը

en: Add New
hy_AM: Ավելացնել նորը

en: Add New %s
hy_AM: Ավելացնել նոր %s

en: Add New %s Category
hy_AM: Ավելացնել նոր %s կարգ

en: Add to Google Calendar
hy_AM: Ավելացնել Google Calendar

en: Additional Functionality
hy_AM: Լրացուցիչ գործառություն

en: Afghanistan
hy_AM: Ավղանստան

en: Alabama
hy_AM: Ալաբամա

en: Alaska
hy_AM: Ալյասկա

en: Albania
hy_AM: Ալբանիա

en: Algeria
hy_AM: Ալժիր

en: All %s Categories
hy_AM: Բոլոր %s կարգեր

en: All Day Event
hy_AM: Ամենօրյա իրադարձություն

en: Andorra
hy_AM: Անդորա

en: Angola
hy_AM: Անգոլա

en: Appends the time zone to the end of event scheduling information &ndash; this can be useful when you have events in numerous different time zones.
hy_AM: Appends the timezone to the end of event scheduling information &ndash; this can be useful when you have events in numerous different timezones.

en: Argentina
hy_AM: Արգենտինա

en: Arizona
hy_AM: Արիզոնա

en: Armenia
hy_AM: Հայաստան

en: Aruba
hy_AM: Առուբա

en: Ask the site administrator to edit the %s slug
hy_AM: Խնդրել կայքի ադմինիստրատորին խմբագրել էջի սլագը

en: Australia
hy_AM: Ավստրալիա

en: Austria
hy_AM: Ավստրիա

en: Available %s
hy_AM: Առկա %s

en: Bahamas
hy_AM: Բահամներ

en: Bahrain
hy_AM: Բահրեյն

en: Bangladesh
hy_AM: Բանգլադեշ

en: Barbados
hy_AM: Բարբադոս

en: Belarus
hy_AM: Բելառուսիա

en: Belgium
hy_AM: Բելգիա

en: Belize
hy_AM: Բելիզ

en: Benin
hy_AM: Բենին

en: Bolivia
hy_AM: Բոլիվիա

en: Brazil
hy_AM: Բրազիլիա

en: Brunei Darussalam
hy_AM: Բրունեյ

en: Bulgaria
hy_AM: Բուլղարիա

en: Burkina Faso
hy_AM: Բուրկինա Ֆասո

en: Burundi
hy_AM: Բուրունդի

en: Cambodia
hy_AM: Կամբոջա

en: Cameroon
hy_AM: Կամերուն

en: Canada
hy_AM: Կանադա

en: Cancel
hy_AM: Չեղարկել

en: Cape Verde
hy_AM: Կաբո - Վերդե

en: Category
hy_AM: Կատեգորիա

en: Central African Republic
hy_AM: Կենտրոնական Աֆրիկյան Հանրապետություն

en: Chad
hy_AM: Չադ

en: Check to enable maps for events and venues.
hy_AM: Միացնել քարտեզը ՝ իրադարձության անցկացման վայրը իմանալու համար

en: Chile
hy_AM: Չիլի

en: China
hy_AM: Չինաստան

en: City:
hy_AM: Քաղաք՝

en: Clear
hy_AM: Մաքրել

en: Click to view a Google Map
hy_AM: Սեղմեք,որպեսզի տեսնեք Google Map-ը

en: Colombia
hy_AM: Կոլումբիա

en: Comoros
hy_AM: Կոմորոս

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
hy_AM: Համեմատությանը վավերացումը ձախողվեց, քանի որ ոչ մի համեմատության արժեքը չի ապահովվի այդ  դաշտը%s

en: Congo
hy_AM: Կոնգո

en: Costa Rica
hy_AM: Կոստա Ռիկա

en: Could not save %s.
hy_AM: Չհաջողվեց պահպանել%s։

en: Country:
hy_AM: Երկիր՝

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
hy_AM: Խորվաթիա

en: Cuba
hy_AM: Կուբա

en: Currency symbol follows value
hy_AM: Արտարժույթի խորհրդանիշն գտնվում է արժեքից հետո

en: Custom field deleted.
hy_AM: Օգտվողի դաշտը ջնջված է.

en: Custom field updated.
hy_AM: Օգտվողի դաշտը թարմացված է.

en: Cyprus
hy_AM: Կիպրոս

en: Czech Republic
hy_AM: Չեխիա

en: Date out of range.
hy_AM: Of-ամսաթիվը կողմից կոչում.

en: Date:
hy_AM: Ամսաթիվ՝

en: Day
hy_AM: Օր

en: Debug Bar Plugin
hy_AM: Bar Plugin-ի ուղղում

en: Debug mode
hy_AM: Վրիպազերծման եղանակ

en: Default currency symbol
hy_AM: Լռակյաց դրամական արժույթի նշանը

en: Delete
hy_AM: Ջնջել

en: Denmark
hy_AM: Դանիա

en: Details
hy_AM: Մանրամասներ

en: Display
hy_AM: Ցուցադրել

en: Djibouti
hy_AM: Ջիբութի

en: Do Not Import
hy_AM: Չներմուծել

en: Dominica
hy_AM: Դոմինիկանա

en: Dominican Republic
hy_AM: Դոմինիկյան Հանրապետություն

en: Done
hy_AM: Կատարած

en: Download .ics file
hy_AM: Ներբեռնել .ics ֆայլը

en: Ecuador
hy_AM: Էկվադոր

en: Edit
hy_AM: Խմբագրել

en: Edit %s
hy_AM: Խմբագրել %s

en: Edit %s Category
hy_AM: Խմբագրել %s կարգը

en: Edit Venue
hy_AM: Խմբագրել մարզադաշտը

en: Egypt
hy_AM: Եգիպտոս

en: El Salvador
hy_AM: Էլ Սալվադոր

en: Email
hy_AM: էլ-փոստ

en: Email:
hy_AM: էլ-փոստ՝

en: Enable Time Zone support
hy_AM: Enable timezone support

en: End:
hy_AM: Ավարտ՝

en: Equatorial Guinea
hy_AM: Հասարակածային Գվինեա

en: Eritrea
hy_AM: Էրիթրեա

en: Estonia
hy_AM: Էստոնիա

en: Ethiopia
hy_AM: Եթովպիա

en: Event
hy_AM: Իրադարձություն

en: Event Category
hy_AM: Իրադարձության Կատեգորիա

en: Event Cost
hy_AM: Իրադարձության արժեքը

en: Event Currency Position
hy_AM: Իրադարձության արժեքի դիրքը

en: Event Currency Symbol
hy_AM: Իրադարձության արժեքային խորհրդանիշը

en: Event Description
hy_AM: Իրադարձության նկարագրությունը

en: Event End Date
hy_AM: Իրադարձության ավարտը

en: Event End Time
hy_AM: Իրադարձության ավարտը,ըստ ժամի

en: Event Name
hy_AM: Իրադարձության Անվանումը

en: Event Show Map
hy_AM: Իրադարձության քարտեզի ցուցադրում

en: Event Show Map Link
hy_AM: Ցույց տալ Իրադարձության քարտեզի տեղը

en: Event Start Date
hy_AM: Իրադարձության սկսման ամսաթիվը

en: Event Start Time
hy_AM: Իրադարձության սկսման ժամը

en: Event Venue Name
hy_AM: Իրադարձության անցկացման վայրի անվանումը

en: Event Website
hy_AM: Իրադարձության  Վեբկայք

en: Failed to import record in row %d.
hy_AM: Չհաջողվեց ներբեռնել ձայնագրությունը շարքում %d.

en: Faroe Islands
hy_AM: Ֆարերյան կղզիներ

en: Field ID:
hy_AM: Դաշտի ID-ն՝

en: Fiji
hy_AM: Ֆիջի

en: Filters
hy_AM: Զտիչներ

en: Find %s
hy_AM: Փնտրել %s

en: Finland
hy_AM: Ֆինլանդիա

en: France
hy_AM: Ֆրանսիա

en: Free
hy_AM: Ազատ

en: Gabon
hy_AM: Գաբոն

en: Gambia
hy_AM: Գամբիա

en: General
hy_AM: Գլխավոր

en: Germany
hy_AM: Գերմանիա

en: Ghana
hy_AM: Գանա

en: Gibraltar
hy_AM: Ջիբլարթար

en: Go to WordPress Updates page
hy_AM: Դեպի WordPress թարմացումների էջ

en: Go to plugins page
hy_AM: Դեպի պլագինների էջ

en: Google Maps default zoom level
hy_AM: Google Maps-ի մասշտաբի չափսը լռակյաց

en: Greece
hy_AM: Հունաստան

en: Greenland
hy_AM: Գրելանդիա

en: Grenada
hy_AM: Գրանադա

en: Guadeloupe
hy_AM: Գվադելուպա

en: Guam
hy_AM: Գուամ

en: Guatemala
hy_AM: Գվատեմալա

en: Guinea
hy_AM: Գվինեա

en: Guinea-Bissau
hy_AM: Գվինեա-Բիսաու

en: Guyana
hy_AM: Գայանա

en: Haiti
hy_AM: Հաիթի

en: Help
hy_AM: Օգնություն

en: Honduras
hy_AM: Հոնդուրաս

en: Hong Kong
hy_AM: Հոնգ կոնգ

en: Hungary
hy_AM: Հունգարիա

en: Iceland
hy_AM: Իսլանդիա

en: Import
hy_AM: Ներմուծել

en: Import Type:
hy_AM: Ներմուծման տեսակը՝

en: Import complete!
hy_AM: Ներմուծումը ավարտվեց։

en: India
hy_AM: Հնդկաստան

en: Indonesia
hy_AM: Ինդոնեզիա

en: Initializing Tribe Events on %s
hy_AM: Նախապատրաստվում է Tribe Իրադարձություններ %s

en: Install %s
hy_AM: Տեղակայել %s

en: Invalid field type specified
hy_AM: Նշված դաշտի տեսակը անվավեր է

en: Invalid or incomplete field passed
hy_AM: Սխալ կամ թերի դաշտը հեռացվել է

en: Iraq
hy_AM: Իրաք

en: Ireland
hy_AM: Իռլանդիա

en: Israel
hy_AM: Իսրայել

en: Italy
hy_AM: Իտալիա

en: Jamaica
hy_AM: Յամայկա

en: Japan
hy_AM: Ճապոնիա

en: Jordan
hy_AM: Հորդանան

en: Kazakhstan
hy_AM: Ղազախստան

en: Kenya
hy_AM: Քենիա

en: Kiribati
hy_AM: Կիրիբատի

en: Korea, Democratic People's Republic of
hy_AM: Կորեա Ժողովրդավարական Հանրապետություն

en: Korea, Republic of
hy_AM: Կորեա

en: Kuwait
hy_AM: ուվեյթ

en: Kyrgyzstan
hy_AM: Ղրղզստան

en: Lao People's Democratic Republic
hy_AM: Լաոի Ժողովրդավարական Հանրապետություն

en: Latest Version:
hy_AM: Վերջին տարբերակ՝

en: Latvia
hy_AM: Լատվիա

en: Lebanon
hy_AM: Լիբանան

en: Lesotho
hy_AM: Լեսոտո

en: Liberia
hy_AM: Լիբերիա

en: Libya
hy_AM: Լիբիա

en: Licenses
hy_AM: Արտոնագրեր

en: Liechtenstein
hy_AM: Լիխտենշտեյն

en: Lithuania
hy_AM: Լիտվա

en: Loading %s
hy_AM: Բեռնում %s

en: Looking for Something Special?
hy_AM: Փնտրում եք ինչ որ հատուկ  բան ?

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
hy_AM: Փնտրում եք լրացուցիչ ֆունկցիոնաեր, այդ թվում կրկնվող իրադարձությունները, տոմսերի վաճառք, հրապարակավ ներկայացված իրադարձություններ, նոր հայացքների եւ ավելի?

en: Luxembourg
hy_AM: Լյուքսեմբուրգ

en: M j, Y @ G:i
hy_AM: M j, Y ժ. H:i

en: Madagascar
hy_AM: Մադակասկար

en: Malawi
hy_AM: Մալավի

en: Malaysia
hy_AM: Մալազիա

en: Maldives
hy_AM: Մալդիվներ

en: Mali
hy_AM: Մալի

en: Malta
hy_AM: Մալթա

en: Mexico
hy_AM: Մեքսիկա

en: Missing required fields in row %d.
hy_AM: Բաց թողնել պահանջվող դաշտերի շարքը %d.

en: Monaco
hy_AM: Մոնակո

en: Mongolia
hy_AM: Մոնղոլիա

en: Montenegro
hy_AM: Մոնտենեգրո

en: Montserrat
hy_AM: Մոնտսերատ

en: More...
hy_AM: Ավելին...

en: Morocco
hy_AM: Մարոկո

en: Mozambique
hy_AM: Մոզամբիկ

en: My %s
hy_AM: Իմ %s

en: Myanmar
hy_AM: Մյանմար

en: Namibia
hy_AM: Նամիբիա

en: Nauru
hy_AM: Նաուրու

en: Nepal
hy_AM: Նեպալ

en: Netherlands
hy_AM: Նիդեռլանդներ

en: Network
hy_AM: ցանց

en: New %s
hy_AM: Նոր %s

en: New %s Category Name
hy_AM: Նոր %s կարգի անունը

en: New Zealand
hy_AM: Նոր Զելանդիա

en: Next
hy_AM: Հաջորդ

en: Nicaragua
hy_AM: Նիկարագուա

en: Niger
hy_AM: Նիգեր

en: Nigeria
hy_AM: Նիգերիա

en: Niue
hy_AM: Նիուե

en: No %s found
hy_AM: Գտնված %s չէ

en: No %s found in Trash
hy_AM: Գտնված %s չէ ջնջվածներում

en: No importer defined for %s
hy_AM: Սահմանվում է%s

en: No saved %s exists.
hy_AM: Պահված %s գոյություն չունի։

en: Norway
hy_AM: Նորվեգիա

en: Oman
hy_AM: Օման

en: Organizer Email
hy_AM: Կազմակերպիչի Էլ-Փոստը

en: Organizer Name
hy_AM: Կազմակերպչի անունը

en: Organizer Phone
hy_AM: Կազմակերպչի հեռախոսահամարը

en: Organizer Website
hy_AM: Կազմակերպչի կայք

en: Organizers
hy_AM: Կազմակերպիչներ

en: Origin:
hy_AM: Ծագում՝

en: Pakistan
hy_AM: Պակիստան

en: Palau
hy_AM: Պալաու

en: Panama
hy_AM: Պանամա

en: Papua New Guinea
hy_AM: Պապուա Նոր Գվինեա

en: Paraguay
hy_AM: Պարագվայ

en: Parent %s Category
hy_AM: Վերադաս %s կարգ

en: Past %s
hy_AM: Անցյալ %s

en: Peru
hy_AM: Պերու

en: Philippines
hy_AM: Ֆիլիպիններ

en: Poland
hy_AM: Լեհաստան

en: Portugal
hy_AM: Պորտուգալիա

en: Postal Code:
hy_AM: Փոստային դասիչ՝

en: Prev
hy_AM: Նախորդ

en: Puerto Rico
hy_AM: Պուերտո Ռիկո

en: Qatar
hy_AM: Քաթար

en: Rate It
hy_AM: Գնահատեք այն

en: Requires:
hy_AM: Պահանջում է՝

en: Return to Plugins page
hy_AM: Վերադառնալ խրվակների էջը

en: Return to WordPress Updates
hy_AM: Վերադառնալ WordPress-ի արդիացումներին

en: Reunion
hy_AM: Ռեունյոն

en: Romania
hy_AM: Ռումինիա

en: Russian Federation
hy_AM: Ռուսաստանի Դաշնություն

en: Rwanda
hy_AM: Ռուանդա

en: Samoa
hy_AM: Սամոա

en: San Marino
hy_AM: Սան Մարինո

en: Saudi Arabia
hy_AM: Սաուդյան Արաբիա

en: Save Changes
hy_AM: Պահպանել փոփոխությունները

en: Search %s
hy_AM: Որոնել %s

en: Search %s Categories
hy_AM: Փնտրել %s Կատեգորիաներ

en: Select a Country:
hy_AM: Ընտրեք Երկիրը

en: Select a State:
hy_AM: Ընտրեք նահանգը՝

en: Senegal
hy_AM: Սենեգալ

en: Serbia
hy_AM: Սերբիա

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
hy_AM: Կարգավորել 	 արժույթի խորհրդանիշը լռակյաց, իրադարձության արժեքի համար

en: Settings
hy_AM: Կայանքներ

en: Settings saved.
hy_AM: Կայանքները պահպանվեցին։

en: Seychelles
hy_AM: Սեյշելներ

en: Sierra Leone
hy_AM: Սիերա Լեոնե

en: Sign Up
hy_AM: Գրանցվել

en: Singapore
hy_AM: Սինգապուր

en: Slovakia (Slovak Republic)
hy_AM: Սլովակիա

en: Slovenia
hy_AM: Սլովենիա

en: Solomon Islands
hy_AM: Սողոմոնյան կղզիներ

en: Somalia
hy_AM: Սոմալի

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
hy_AM: Ներեցեք, The Events Calendar պահանջում է PHP%s կամ ավելի բարձր. Թարմացրեք Ձեր PHP տարբերակը  Web host-ի միջոցով.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
hy_AM: Ներեցեք, The Events Calendar պահանջում է WordPress%s կամ ավելի բարձր. Խնդրում ենք թարմացնել ձեր WordPress տեղադրումը.

en: South Africa
hy_AM: Հարավային Աֆրիկա

en: South Georgia, South Sandwich Islands
hy_AM: Հարավային Սանդվիչյան կղզիներ

en: Spain
hy_AM: Իսպանիա

en: Sri Lanka
hy_AM: Շրի Լանկա

en: Start:
hy_AM: Սկիզբ՝

en: State or Province:
hy_AM: Նահանգ կամ մարզ՝

en: Sudan
hy_AM: Սուդան

en: Support
hy_AM: Աջակցում

en: Suriname
hy_AM: Սուրինամ

en: Swaziland
hy_AM: Սվազիլենդ

en: Sweden
hy_AM: Շվեդիա

en: Switzerland
hy_AM: Շվեյցարիա

en: Syrian Arab Republic
hy_AM: Սիրիա

en: Tags:
hy_AM: Պիտակներ՝

en: Taiwan
hy_AM: Թայվան

en: Tajikistan
hy_AM: Տաջիկիստան

en: Temporary file not found. Could not save %s.
hy_AM: Ժամանակավոր ֆայլը չի գտնվել: Չհաջողվեց  պահպանել%s.

en: Thailand
hy_AM: Թայլանդ

en: The Events Calendar
hy_AM: Իրադարձությունների օրացույց

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
hy_AM: Արտարժույթ խորհրդանիշն սովորաբար գտնվում է  արժեքի դիմաց:Այս կարգավորումը միացնելիս՝խորհրդանիշն կտեղակայվի արժեքից հետո

en: The following fields are required for a successful import:
hy_AM: <p>Հետևյալ դաշտերը պարտադիր են հաջող ներբեռնման համար:</p>

en: There were no results found.
hy_AM: Ոչ մի արդյունք գտնված չէ

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
hy_AM: Օրացույցը պատրաստված է Մաքսնեթի կողմից

en: Tickets
hy_AM: Տոմսեր

en: Time:
hy_AM: Ժամանակ՝

en: Today
hy_AM: Այսօր

en: Togo
hy_AM: Տոգո

en: Tokelau
hy_AM: Տոկելաու

en: Tonga
hy_AM: Տոնգա

en: Tunisia
hy_AM: Թունիս

en: Turkey
hy_AM: Թուրքիա

en: Turkmenistan
hy_AM: Թուրքմենստան

en: Uganda
hy_AM: Ուգանդա

en: Ukraine
hy_AM: Ուկրաինա

en: United Arab Emirates
hy_AM: Արաբական Միացյալ Էմիրություններ

en: United Kingdom
hy_AM: Միացյալ Թագավորություն

en: United States
hy_AM: Միացյալ Նահանգներ

en: Unnamed Venue
hy_AM: Անանուն վայր

en: Upcoming %s
hy_AM: Գալիք %s

en: Update %s Category
hy_AM: Արդիացնել %s կարգը

en: Update complete: time zone data has been added to all events in the database.
hy_AM: Թարմացնել ամբողջական: Ժամային գոտու տվյալները ավելացված է բոլոր իրադարձությունների տվյալների բազայում.

en: Uruguay
hy_AM: Ուրուգվայ

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
hy_AM: Օգտագործեք այս օրացուցային տվյալները

en: Uzbekistan
hy_AM: Ուզբեկստան

en: Venezuela
hy_AM: Վենեսուելա

en: Venue
hy_AM: Անցկացման վայրը

en: Venue Address
hy_AM: Անցկացման վայրի հասցեն

en: Venue Address 2
hy_AM: Անցկացման վայրի հասցեն 2-ը

en: Venue City
hy_AM: Անցկացման վայրի քաղաքը

en: Venue Country
hy_AM: Անցկացման վայրի Երկիրը

en: Venue Name
hy_AM: վայրի Անունը

en: Venue Phone
hy_AM: Անցկացման վայրի հեռախոսահամարը

en: Venue State/Province
hy_AM: Անցկացման վայրի Նահանգը

en: Venue Website
hy_AM: Անցկացման վայր Վեբկայքը

en: Venue Zip
hy_AM:  Անցկացման վայր Zip

en: Venues
hy_AM: Անցկացման վայրը

en: Viet Nam
hy_AM: Վիետնամ

en: View %s
hy_AM: Դիտել %s

en: View All Add-Ons
hy_AM: Դիտել բոլոր ընդարձակումները

en: View Welcome Page
hy_AM: Դիտել ողջունական էջը

en: Virgin Islands (British)
hy_AM: Բրիտանական Վիրջինյան կղզիներ

en: Yemen
hy_AM: Եմեն

en: Yes
hy_AM: Այո

en: You are up to date!
hy_AM: Ձեզ մոտ նորագույն տարբերակն է։

en: You don't have permission to do that.
hy_AM: Դուք չունեք այս գործողությունը կատարելու արտոնությունները։

en: You need to upgrade!
hy_AM: Անհրաժեշտ է արդիացնել։

en: You've requested a non-existent tab.
hy_AM: Դուք պահանջեցիք գոյություն չունեցող ներդիր։

en: Your form had the following errors:
hy_AM: Ձեր ձևի մեջ հայտնաբերվել են հետևյալ սխալները՝

en: Zambia
hy_AM: Զամբիա

en: Zimbabwe
hy_AM: Զիմբաբվե

en: all
hy_AM: բոլոր

en: category
hy_AM: Կատեգորիա

[ctx: category list label]
en: %s Category | %s Categories
hy_AM[0]: %s կատեգորիա
hy_AM[1]: %s Կատեգորիաներ

en: day
hy_AM: օր

en: event
hy_AM: իրադարձություն

en: events
hy_AM: իրադարձություններ

en: list
hy_AM: ցանկ

en: month
hy_AM: ամիս

en: page
hy_AM: էջ

en: past
hy_AM: անցյալ

en: tag
hy_AM: պիտակ

en: today
hy_AM: այսօր

en: upcoming
hy_AM: գալիք
