Plugins - The Events Calendar - Stable (latest release) - en to bs_BA translation catalogue (439 entries)

en:  and
bs_BA:  i

en: %1$s restored to revision from %2$s
bs_BA: %1$s vraćeno na reviziju iz %2$s

en: %d%% complete
bs_BA: %d%% završeno

en: %s (post ID %d) created.
bs_BA: %s (post ID %d) kreiran.

en: %s (post ID %d) updated.
bs_BA: %s (post ID %d) ažuriran.

en: %s Categories
bs_BA: %s kategorija

en: %s Category
bs_BA: %s kategoriju

en: %s Cost
bs_BA: %s iznos

en: %s Information
bs_BA: %s Informacije

en: %s Name Already Exists
bs_BA: %s ime je zauzeto

en: %s Name:
bs_BA: %s naziv:

en: %s Options
bs_BA: %s Opcije

en: %s Settings
bs_BA: %s Postavke

en: %s Website
bs_BA: %s web

en: %s draft updated.
bs_BA: %s priprema ažurirana.

en: %s published.
bs_BA: %s objavljeno.

en: %s restored to revision from %s
bs_BA: %s vraćeno na reviziju iz %s

en: %s saved.
bs_BA: %s memorisano.

en: %s submitted.
bs_BA: %s dodana.

en: %s updated.
bs_BA: %s nadograđeno.

en: A problem stopped the time zone update process from completing. Please refresh and try again.
bs_BA: Pojavio se problem pri ažuriranju vremenske zone. Molimo ozvježite stranicu i pokušajte ponovo.

en: A valid license key is required for support and updates
bs_BA: Ispravan ključ je obavezan za podršku i ažuriranje.

en: Accent Color
bs_BA: Naglašena boja

en: Activate %s
bs_BA: Aktiviraj %s

en: Activate Plugin
bs_BA: Aktiviraj plugin

en: Add %s
bs_BA: Dodaj %s

en: Add New
bs_BA: Dodaj novi

en: Add New %s
bs_BA: Dodaj novi %s

en: Add New %s Category
bs_BA: Dodaj novu %s kategoriju

en: Add to Google Calendar
bs_BA: Dodaj u Google Kalendar

en: Additional Functionality
bs_BA: Dodatne funkcionalnosti

en: Address:
bs_BA: Adresa:

en: Afghanistan
bs_BA: Afganistan

en: Alaska
bs_BA: Aljaska

en: Albania
bs_BA: Albanija

en: Algeria
bs_BA: Alžir

en: All %s Categories
bs_BA: Sve %s kategorije

en: All Day
bs_BA: Cijeli dan

en: All Day Event
bs_BA: Cijeli dan

en: All calendar and event pages
bs_BA: Cijeli kalendar i stranice događaja

en: An Array containing the lineage of where this organizer comes from, this should not change after the organizer is created.
bs_BA: Matrica koja sadrži podatke o lokaciji organizatora, ovo ne treba mijenjati nakon što je organizator kreiran.

en: Andorra
bs_BA: Andora

en: Antarctica
bs_BA: Antarktik

en: Antigua and Barbuda
bs_BA: Antigua And Barbuda

en: Armenia
bs_BA: Armenija

en: Ask the site administrator to edit the %s slug
bs_BA: Zamoli administratora da uredi %s putanju

en: Australia
bs_BA: Australija

en: Austria
bs_BA: Austrija

en: Available %s
bs_BA: Dostupna %s

en: Azerbaijan
bs_BA: Azerbejdžan

en: Bahamas
bs_BA: Bahame

en: Bahrain
bs_BA: Bahrein

en: Bangladesh
bs_BA: Bangladeš

en: Belarus
bs_BA: Bjelorusija

en: Belgium
bs_BA: Belgija

en: Bhutan
bs_BA: Butan

en: Bolivia
bs_BA: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
bs_BA: Bosna i Hercegovina

en: Bouvet Island
bs_BA: Bouvet otok

en: British Indian Ocean Territory
bs_BA: Britansko-indijski okeanski teritorij

en: Bulgaria
bs_BA: Bugarska

en: Button Color
bs_BA: Boja dugmeta

en: Calendar
bs_BA: Kalendar

en: Calendar Date Bar Color
bs_BA: Boja okvira kalendara

en: Calendar Header Color
bs_BA: Boja zaglavlja kalendara

en: Calendar Highlight Color
bs_BA: Boja naglašenog kalendara

en: Calendar Table Color
bs_BA: Boja tabele u kalendaru

en: California
bs_BA: Kalifornija

en: Cambodia
bs_BA: Kamobodža

en: Cameroon
bs_BA: Kamerun

en: Canada
bs_BA: Kanada

en: Cancel
bs_BA: Poništiti

en: Cape Verde
bs_BA: Kapa Verde

en: Cayman Islands
bs_BA: Kajmanski otoci

en: Central African Republic
bs_BA: Centralna afrička republika

en: Chad
bs_BA: Čad

en: Chile
bs_BA: Čile

en: China
bs_BA: Kina

en: Clear
bs_BA: Vedro

en: Cocos (Keeling) Islands
bs_BA: Kokos (Keeling) ostrva

en: Colombia
bs_BA: Kolumbija

en: Colorado
bs_BA: Kolorado

en: Community Events
bs_BA: Događaji zajednice

en: Comoros
bs_BA: Komoros

en: Congo
bs_BA: Kongo

en: Congo, Democratic Republic of the
bs_BA: Demokratska republika Kongo

[ctx: Cost range separator]
en:  –
bs_BA:  -

en: Cost:
bs_BA: Iznos:

en: Costa Rica
bs_BA: Kosta Rika

en: Could not save %s.
bs_BA: Nije uspjelo memorisanje %s.

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
bs_BA: Hrvatska

en: Cuba
bs_BA: Kuba

en: Currency Symbol:
bs_BA: Simbol valute:

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
bs_BA: Poslije iznosa

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
bs_BA: Prije iznosa

en: Custom
bs_BA: Prilagodi

en: Custom Color
bs_BA: Korisnička boja

en: Custom field deleted.
bs_BA: Dodatna polja su izbrisana.

en: Custom field updated.
bs_BA: Dodatna polja su ažurirana.

en: Cyprus
bs_BA: Kipar

en: Czech Republic
bs_BA: Republika Češka

en: Date
bs_BA: Datum

en: Date out of range.
bs_BA: Isteklo

en: Date:
bs_BA: Datum:

en: Day
bs_BA: Dan

en: December
bs_BA: Decembar

en: Default
bs_BA: Osnovno

en: Delete this
bs_BA: Izbriši

en: Denmark
bs_BA: Danska

en: Details
bs_BA: Detalji

en: Disable Event Aggregator imports
bs_BA: Onemogući unos događaja

en: Display
bs_BA: Prikaz

en: Djibouti
bs_BA: Đibuti

en: Do Not Import
bs_BA: Ne uvozi

en: Dominica
bs_BA: Dominika

en: Dominican Republic
bs_BA: Dominikanska republika

en: Done
bs_BA: Završeno

en: East Timor
bs_BA: Istočni Timor

en: Ecuador
bs_BA: Ekvador

en: Edit
bs_BA: Uredi

en: Edit %s
bs_BA: Uredi %s

en: Edit %s Category
bs_BA: Uredi %s kategoriju

en: Egypt
bs_BA: Egipat

en: End Date
bs_BA: Datum kraja

en: End:
bs_BA: Kraj:

en: Enter a 0 for %s that are free or leave blank to hide the field.
bs_BA: Unesi 0 za %s koji se besplatni ili ostavi prazno kako bi sakrili polje.

en: Equatorial Guinea
bs_BA: Ekvador Gvineja

en: Eritrea
bs_BA: Eritreja

en: Error
bs_BA: Greška

en: Estonia
bs_BA: Estonija

en: Ethiopia
bs_BA: Etiopija

en: Event
bs_BA: Događaj

en: Event Add-Ons
bs_BA: Dodaci

en: Event Aggregator Control
bs_BA: Postavke zbirke događaja

en: Event Category
bs_BA: Kategorija

en: Event Cost
bs_BA: Cijena Događaja

en: Event Currency Position
bs_BA: Pozicija valute

en: Event Currency Symbol
bs_BA: Simbol valute

en: Event Date and Time
bs_BA: Datum i vrijeme događaja

en: Event Date:
bs_BA: Datum događaja:

en: Event Description
bs_BA: Opis

en: Event End Date
bs_BA: Datum završetka

en: Event End Time
bs_BA: Vrijeme završetka

en: Event Name
bs_BA: Ime događaja

en: Event Show Map
bs_BA: Prikaz mape

en: Event Show Map Link
bs_BA: Link mape

en: Event Start Date
bs_BA: Datum početka

en: Event Start Time
bs_BA: Vrijeme početka

en: Event Tags
bs_BA: Oznake

en: Event Title
bs_BA: Naziv događaja

en: Event Venue Name
bs_BA: Ime organizatora

en: Event Website
bs_BA: Web događaja

en: Events
bs_BA: Događaji

en: Export Events
bs_BA: Izvezi događaje

en: Failed to import record in row %d.
bs_BA: Memorisanje prijenosa u redu %d nije uspjelo.

en: Faroe Islands
bs_BA: Farska ostrva

en: Feature Event
bs_BA: Istakni događaj

en: Featured events are highlighted on the front end in views, archives, and widgets.
bs_BA: Istaknuti događaji su podcrtani na prednjem dijelu u pregledju, arhivama i dodacima.

en: February
bs_BA: Februar

en: Fiji
bs_BA: Fidži

en: Filter Bar Color
bs_BA: Boja filtera

en: Filters
bs_BA: Filteri

en: Finland
bs_BA: Finska

en: France
bs_BA: Francuska

en: Free
bs_BA: Besplatno

en: Gambia
bs_BA: Gambija

en: General
bs_BA: Generalno

en: General Theme
bs_BA: Generalna tema

en: Germany
bs_BA: Njemačka

en: Ghana
bs_BA: Gana

en: Global Elements
bs_BA: Opći elementi

en: Global configurations for the styling of The Events Calendar
bs_BA: Opće postavke za stil kalendara događaja

en: Go to WordPress Updates page
bs_BA: Idi na WordPress stranicu nadogradnje

en: Go to plugins page
bs_BA: Idi na stranicu Plugina

en: Google Calendar
bs_BA: Google Kalendar

en: Greece
bs_BA: Grčka

en: Guinea
bs_BA: Gvineja

en: Heard and McDonald Islands
bs_BA: Heard And Mc Donald Islands

en: Hide From %s Listings
bs_BA: Sakrij sa %s listinga

en: Holy See (Vatican City State)
bs_BA: Sveto ostvro (Vatican City State)

en: Hungary
bs_BA: Mađarska

en: Iceland
bs_BA: Island

en: If the Featured highlight color is set to Custom, the following color will be used:
bs_BA: Ukoliko je boja istaknutih događaja postavljena na Prilagodi ova boja će se koristiti

en: Import
bs_BA: Prijenos

en: India
bs_BA: Indija

en: Indonesia
bs_BA: Indonezija

en: Install %s
bs_BA: Instaliraj %s

en: Iran, Islamic Republic of
bs_BA: Iran (Islamska republika)

en: Iraq
bs_BA: Irak

en: Ireland
bs_BA: Irska

en: Israel
bs_BA: Izrael

en: Italy
bs_BA: Italija

en: Jamaica
bs_BA: Jamajka

en: January
bs_BA: Januar

en: July
bs_BA: Juli

en: June
bs_BA: Juni

en: Kazakhstan
bs_BA: Kazahstan

en: Kenya
bs_BA: Kenija

en: Korea, Democratic People's Republic of
bs_BA: Koreja, demokratska republika

en: Korea, Republic of
bs_BA: Koreja

en: Kuwait
bs_BA: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
bs_BA: Kirdžistan

en: Latvia
bs_BA: Latvija

en: Lebanon
bs_BA: Libanon

en: Lesotho
bs_BA: Lesoto

en: Liberia
bs_BA: Liberija

en: Libya
bs_BA: Libija

en: License Key
bs_BA: Ključ

en: License key(s) updated.
bs_BA: Ključ ažuriran.

en: Licenses
bs_BA: Licence

en: Liechtenstein
bs_BA: Lihtenštajn

en: List-style Views
bs_BA: Stil liste pregleda

en: Lithuania
bs_BA: Litvanija

en: Location:
bs_BA: Lokacija:

en: Looking for Something Special?
bs_BA: Tražite nešto posebno?

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
bs_BA: Interesuju vas dodatke funkcije uključujući ponavljajuće događaje, prodaja karata, događaje koje dodaju svi, novi načini pregleda i više?

en: Louisiana
bs_BA: Luzijana

en: Luxembourg
bs_BA: Luksemburg

en: Madagascar
bs_BA: Madagaskar

en: Main date and time display on views and single event pages
bs_BA: Prikaz glavnog datuma i vremena na pregledu i pojedinačna stranica događaja

en: Malachite
bs_BA: Malacite

en: Malaysia
bs_BA: Malezija

en: Maldives
bs_BA: Maldivi

en: Map Pin
bs_BA: Ikona mape

en: Mar
bs_BA: Mart

en: March
bs_BA: Mart

en: Massachusetts
bs_BA: Masačusec

en: Mauritania
bs_BA: Mauritanija

en: May
bs_BA: Maj

en: Merge Duplicates
bs_BA: Poništi duple

en: Mexico
bs_BA: Meksiko

en: Micronesia, Federated States of
bs_BA: Micronesia, Federalna jedinica

en: Missing required fields in row %d.
bs_BA: Nedostaju obavezna polja u redu %d.

en: Moldova, Republic of
bs_BA: Moldova, Republika

en: Monaco
bs_BA: Monako

en: Mongolia
bs_BA: Mongolija

en: Montenegro
bs_BA: Crna Gora

en: Month View
bs_BA: Mjesečni pregled

en: Montserrat
bs_BA: Montserat

en: Morocco
bs_BA: Moroko

en: Mozambique
bs_BA: Mozambik

en: My %s
bs_BA: Moj %s

en: Myanmar
bs_BA: Mianmar

en: Namibia
bs_BA: Namibija

en: Netherlands
bs_BA: Holandija

en: Network
bs_BA: Mreža

en: New %s
bs_BA: Novo %s

en: New %s Category Name
bs_BA: Novo %s ime kategorije

en: New Caledonia
bs_BA: Nova Kaledonija

en: New Zealand
bs_BA: Novi Zeland

en: News For Events Users
bs_BA: Vijesti za korisnike Događaja

en: Next
bs_BA: Sljedeće

en: Nicaragua
bs_BA: Nikaragva

en: Nigeria
bs_BA: Nigerija

en: No %s found
bs_BA: No %s pronađenih

en: No %s found in Trash
bs_BA: No %s pronađenih u Smeću

en: No importer defined for %s
bs_BA: Prijenos nije definisan za %s.

en: No saved %s exists.
bs_BA: Nije sačuvano %s postaoji.

en: None of your settings were saved. Please try again.
bs_BA: Niti jedna postavka nije sačuvana. Pokušajte ponovo.

en: Northern Mariana Islands
bs_BA: Sjeverni Marijini otoci

en: Norway
bs_BA: Norveška

en: November
bs_BA: Novembar

en: Oct
bs_BA: Okt

en: October
bs_BA: Oktobar

en: Once Every 30 Mins
bs_BA: Jednom svakih 30 min

en: Ongoing
bs_BA: U toku

en: Organizer
bs_BA: Organizator

en: Organizer Email
bs_BA: Email organizatora

en: Organizer Name
bs_BA: Ime organizatora

en: Organizer Phone
bs_BA: Telefon organizatora

en: Organizer Website
bs_BA: Web organizatora

en: Organizers
bs_BA: Organizatori

en: PSST... Want a Discount?
bs_BA: PSST... Želite popust?

en: Papua New Guinea
bs_BA: Papua Nova Gvineja

en: Paraguay
bs_BA: Paragvaj

en: Parent %s Category
bs_BA: Osnovna %s kategorija

en: Parent %s Category:
bs_BA: Osnovna %s kategorija:

en: Philippines
bs_BA: Filipini

en: Phone:
bs_BA: Telefon:

en: Please wait while time zone data is added to your events.
bs_BA: Molimo sačekajte dok se ažurira vremenska zona za vaš događaj.

en: Poland
bs_BA: Poljska

en: Post Title Color
bs_BA: Boja naslova objave

en: Prev
bs_BA: Prethodna

en: Price Background Color
bs_BA: Boja pozadine cijene

en: Puerto Rico
bs_BA: Porto Riko

en: Qatar
bs_BA: Katar

en: Rate It
bs_BA: Ocijeni

en: Return to Plugins page
bs_BA: Nazad na stranicu Plugina

en: Return to WordPress Updates
bs_BA: Vrati se na WordPress nadogradnju

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
bs_BA: Pravila prepravljanja su pročišćena na ovoj stranici pomoći.

en: Romania
bs_BA: Rumunija

en: Russian Federation
bs_BA: Ruska federacija

en: Rwanda
bs_BA: Ruanda

en: Saint Kitts and Nevis
bs_BA: Sveti Kit i Nevis

en: Saint Lucia
bs_BA: Sveta Lucija

en: Saint Pierre and Miquelon
bs_BA: St. Pierre And Miquelon

en: Saint Vincent and The Grenadines
bs_BA: Sveti Vincent i Grenadini

en: Saudi Arabia
bs_BA: Saudijska Arabija

en: Save Changes
bs_BA: Sačuvaj promjene

en: Search
bs_BA: Traži

en: Search %s
bs_BA: Traži %s

en: Search %s Categories
bs_BA: Pretraži %s kategorije

en: Select Color
bs_BA: Odaberi boju

en: Select a Country:
bs_BA: Odaberi zemlju:

en: Select an image
bs_BA: Označi fotografiju

en: September
bs_BA: Septembar

en: Serbia
bs_BA: Srbija

en: Settings
bs_BA: Postavke

en: Settings saved.
bs_BA: Podešavanja memorisana.

en: Show Featured Event Images
bs_BA: Prikaži foto istaknutih

en: Sign Up
bs_BA: Registracija

en: Singapore
bs_BA: Singapur

en: Single Event
bs_BA: Jedan događaj

en: Slovakia (Slovak Republic)
bs_BA: Slovačka (Republika Slovačka)

en: Slovenia
bs_BA: Slovenija

en: Solomon Islands
bs_BA: Solomonovi otoci

en: Somalia
bs_BA: Somalija

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
bs_BA: Žao nam je. Kalendar događaja zahtijeva %s PHP verziju ili noviju. Obratite se vašem hosting provajderu i zatražite noviju verziju PHP-a.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
bs_BA: Žao nam je. Kalendar događaja zahtijeva %s verziju Wordpress-a ili noviju. Molimo da nadogradite Vašu Wordpress instalaciju.

en: Sorry, key validation server is not available.
bs_BA: Žao nam je, ključ koji ste unijeli nije ispravan.

en: South Africa
bs_BA: Sjeverna Afrika

en: South Georgia, South Sandwich Islands
bs_BA: Sjeverna Georgija, svjeverni Sendvič otoci

en: Spain
bs_BA: Španija

en: Sri Lanka
bs_BA: Šri Lanka

en: Start Date
bs_BA: Datum početka

[ctx: Start Date Time "to" End Date Time]
en: to
bs_BA: za

en: Start/End:
bs_BA: Početak/kraj:

en: Start:
bs_BA: Početak:

en: Sticky in Month View
bs_BA: Istaknuti u mjesečnom prikazu

en: Stop all Event Aggregator imports from running. Existing imported events will not be affected. Imports via CSV file will still be available.
bs_BA: Zaustavi unos svih događaja. Postojeći unešeni događaji neće biti oštećeni. Prenos putem CSV-a je još uvijek dostupan.

en: Support
bs_BA: Podrška

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
bs_BA: Svalbard i Jan Mayen otoci

en: Sweden
bs_BA: Švedska

en: Switzerland
bs_BA: Švicarska

en: Syrian Arab Republic
bs_BA: Sirija

en: System Information
bs_BA: Informacije o sistemu

en: Taiwan
bs_BA: Tajvan

en: Tajikistan
bs_BA: Tadžikistan

en: Tanzania, United Republic of
bs_BA: Tanzanija, Ujedinjena Republika

en: Temporary file not found. Could not save %s.
bs_BA: Nije pronađeno. Memorisanje nije uspjelo %s.

en: Thailand
bs_BA: Tailand

en: The Events Calendar
bs_BA: Kalendar događaja

en: The Events Calendar Context
bs_BA: Sadržaj Kalendara događaja

en: The Events Calendar JSON-LD Data
bs_BA: JSON-LD podaci od Kalendara događaja

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
bs_BA[0]: Gornja postavka nije sačuvana. Ostale su uspješno spašene.
bs_BA[1]: Gornje postavke nisu sačuvane. Ostale su uspješno spašene.
bs_BA[2]: Gornje postavke nisu sačuvane. Ostale su uredu.

en: The event categories
bs_BA: Kategorije događaja

en: The event organizers
bs_BA: Organizator

en: The event tags
bs_BA: Tagovi događaja

en: The event venue
bs_BA: Lokacija događaja

en: The following fields are required for a successful import:
bs_BA: Sljedeća polja su obavezna za uspješan uvoz podataka:

en: The organizer WordPress post ID
bs_BA: Organizatorov WordPress ID posta

en: The organizer author WordPress post ID
bs_BA: Autor organizatora WordPress ID posta

en: The organizer creation date in UTC time
bs_BA: Datum kreiranja od strane organizatora u UTC vremenskoj zoni

en: The organizer creation date in the site time zone
bs_BA: Datum kreiranja od strane organizatora u vremenskoj zoni lokacije

en: The organizer last modification date in the site time zone
bs_BA: Datum zadnje promjene od strane organizatora u vremenskoj zoni lokacije

en: The request was sent insecurely.
bs_BA: Zahtjev je poslat nesigurno.

en: The request wasn't sent from this tab.
bs_BA: Zahtjev nije poslat sa ove kartice.

en: There is a new version of %1$s available. %2$s
bs_BA: Postoji nova verzija %1$s. %2$s

en: There were no results found for <strong>"%1$s"</strong> this month.
bs_BA: Nisu pronađeni rezultati za <strong>"%1$s"</strong> ovaj mjesec.

en: There were no results found.
bs_BA: Nema rezultata

en: These settings impact all list-style views, including List View and Day View.
bs_BA: Ove postavke obuhvataju sve stilove listi pregleda uključujući i Pregled liste i Dnevni pregled

en: Time &amp; Date
bs_BA: Vrijeme i datum

en: Time:
bs_BA: Vrijeme:

en: Today
bs_BA: Danas

en: Transparent
bs_BA: Prozirno

en: Trinidad and Tobago
bs_BA: Trinidad i Tobago

en: Tunisia
bs_BA: Tunis

en: Turkey
bs_BA: Turska

en: Turks and Caicos Islands
bs_BA: Turks And Caicos Islands

en: Ukraine
bs_BA: Ukraina

en: United Arab Emirates
bs_BA: Ujedinjeni arapski emirati

en: United Kingdom
bs_BA: Ujedinjeno kraljevstvo

en: United States
bs_BA: Sjedinjene države

en: Unknown or not set
bs_BA: Ne poznato ili ne određeno

en: Unnamed Venue
bs_BA: Neimenovani organizator

en: Update %s Category
bs_BA: Ažiriraj %s kategoriju

en: Update complete: time zone data has been added to all events in the database.
bs_BA: Nadogradnja je završena: vremenska zona je dodata za sve događaje u bazi podataka.

en: Update now to version %s.
bs_BA: Nadogradite odmah na verziju %s.

en: Upgrade Plugin
bs_BA: Nadogradi plugin.

en: Uruguay
bs_BA: Urugvaj

en: Use General
bs_BA: Koristi općenito

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
bs_BA: Iskoristite ovo da podijelite podatke kalendara sa Google kalendarom, Apple iCal i drugim kompatibilnim aplikacijama

en: Valid Key! Expires on %s
bs_BA: Ispravan ključ! Ističe %s

en: Venezuela
bs_BA: Venecuela

en: Venue
bs_BA: Organizator

en: Venue Address
bs_BA: Adresa

en: Venue Address 2
bs_BA: Adresa2

en: Venue City
bs_BA: Grad

en: Venue Country
bs_BA: Zemlja

en: Venue Name
bs_BA: Ime organizatora

en: Venue Phone
bs_BA: Telefon organizatora

en: Venue State
bs_BA: Grad

en: Venue State/Province
bs_BA: Kanton/Pokrajina

en: Venue URL
bs_BA: URL mjesta

en: Venue Website
bs_BA: Web organizatora

en: Venue Zip
bs_BA: ZIP

en: Venue Zip Code
bs_BA: ZIP kod mjesta

en: Venues
bs_BA: Organizatori

en: Viet Nam
bs_BA: Vijetnam

en: View
bs_BA: Prikaz

en: View %s
bs_BA: Prikaži %s

en: View All Add-Ons
bs_BA: Prikaži sve dodatke

en: View Calendar
bs_BA: Prikaži kalendar

en: Virgin Islands (British)
bs_BA: Djevičanska ostrva (Britanija)

en: Virgin Islands (U.S.)
bs_BA: Djevičanska ostrva (SAD)

en: Wallis and Futuna Islands
bs_BA: Wallis And Futuna Islands

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
bs_BA: Šaljemo popust našim pretplatnicima putem Newsletter-a.

en: Website:
bs_BA: Web:

en: Western Sahara
bs_BA: Zapadna Sahara

en: When events are sticky in month view, they'll display first in the list of events shown within a given day block.
bs_BA: Ukoliko su događaji istaknuti u mjesečnom prikazu biće prikazani prvi na listi događaja unutar dnevnog bloka.

en: Whether an event is sticky in the calendar view or not
bs_BA: Da li je događaj označen kao važan ili ne

en: Whether an event should be hidden from the calendar view or not
bs_BA: Da li događaj treba da bude sakriven u kalendaru ili ne

en: Whether the event is featured in the calendar or not
bs_BA: Da li je događaj u kalendaru ili ne

en: Whether the map link should be shown for the event or not
bs_BA: Da li mapa treba da bude prikazana za događaj ili ne

en: Whether the map should be shown for the event or not
bs_BA: Da li mapa treba da bude prikazana za događaj

en: Widget
bs_BA: Dodatak

en: Widgets
bs_BA: Dodaci

en: Yemen
bs_BA: Jemen

en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
bs_BA: Trenutno ste na %s verziji i zaslužujete zagrljaj :-)

en: You don't have permission to do that.
bs_BA: Nemate dozvolu da ovu radnju.

en: You have changed the recurrence rules of this %1$s.  Saving the %1$s will update all future %2$s.  If you did not mean to change all %2$s, then please refresh the page.
bs_BA: Promijenili ste pravila za %1$s.  Spašavanje %1$s će se ubuduće implementirati za %2$s.  Ukoliko ne želite ovo primjeniti %2$s, možete osvježiti stranicu.

en: You've requested a non-existent tab.
bs_BA: Tražili ste nepostojeću karticu

en: Your form had the following errors:
bs_BA: Vaša forma ima sljedeće greške:

en: Zambia
bs_BA: Zambija

en: all
bs_BA: sve

en: category
bs_BA: kategorija

en: day
bs_BA: dan

en: event
bs_BA: događaj

en: events
bs_BA: događaji

[ctx: featured events slug]
en: featured
bs_BA: istaknuti

[ctx: featured events title]
en: Featured %s
bs_BA: Istaknuto %s

en: list
bs_BA: lista

en: month
bs_BA: mjesec

en: page
bs_BA: stranica

en: past
bs_BA: završeno

en: tag
bs_BA: oznaka

en: today
bs_BA: danas

en: unknown date
bs_BA: nepoznat datum

en: upcoming
bs_BA: dolazeći
